Pracownik magazynu

Oferta pracy dodana przez: Tikrow, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Tikrow, w dniu: 2021-07-09

Wynagrodzenie wypłacane przelewem zaraz po realizacji zlecenia.
Data: 07-31.05.21 r (dni do wyboru z możliwością dłuższej współpracy)
Godziny Pracy: 9-17 lub 12-20
Miejsce Realizacji: ul. Francuska. Żory
Zakres obowiązków:
- Inwentaryzacja towaru
- Komplementacja zamówień
- Załadunek i rozładunek dostaw
- Weryfikacja cen produktów
Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej, pod nr tel 881 605 649 lub do rejestracji i wypełnienia kwestionariusza osobowego na https://partner.tikrow.com/register

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Żory

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŻory.pl